INSPO: STYLIST WORK

Datum: 2.11.2016 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

image1

Nedávno jsme se Šárkou měly večer u vínka „pracovní poradu“, kdy jsme rekapitulovaly co máme za sebou a čím bychom vás rády do budoucna překvapovaly. Včera tomu bylo dva roky, kdy jsme začaly realizovat náš sen – společný blog OUTFITMANIA. Rády bychom toto výročí s vámi oslavily. Na přípravách a velkém překvapení úpěnlivě pracujeme. Pevně věříme, že vše stihneme a brzy vám vše prozradíme. Tak nám a Katce držte palce. Ona ví proč …..

Tuším, že u druhé skleničky nás napadlo, že bychom vám chtěly ukázat nějaké výsledky naší práce. Bohužel u osobní stylingu to není možné. Nedokáži si dost dobře představit, že bychom fotily naše klientky před revizí šatníku a následně po jeho probrání a společných nákupech. Je to velmi osobní záležitost a posun nastává častokrát pozvolna, ruku v ruce se vzájemnou důvěrou. O to je pak změna zásadnější a trvalejší.

Proto jsem sáhly k alternativě vám ukázat alespoň malou ochutnávku z focení.  A jelikož nám vychloubání není vlastní, domluvily jsme se, že článek napíšeme o sobě navzájem. Proto bych vám ráda ukázala pár fotek ze Šárky fashion focení pro portál PRO ŽENY, jež je součástí SEZNAMU.  Pokud si do vyhledávání zadáte Šárky jméno, naleznete mnoho dalších ukázek z beauty, proměn a jiných témat kromě ukázky ZDE, TADY A TAM. Díky tomu, že znám podobná focení, vím jak je to náročná práce, jejíž hlavní odměnou pro stylistu jsou právě tyto fotografie.

Tak si je užijte. Šárka bude určitě moc ráda za vaše komentáře k nim.

20web_metalic_2006web_metalic_5denim-8998

denim-9253

mt0a5898

mt0a6013

Komentáře: 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *