INSPO: WOMAN STYLE WORKSHOP IS OVER

Datum: 29.1.2019 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion, Inspo

Další kurz dámského stylu je za námi. Přestože účast předčila kapacitní možnosti Butiku Soline na skvělé ženské atmoféře to nebylo znát. Probraly jsme do detailu základy stylu i nezbytně nutný obsah šatníku. Díky těmto stavebním kamenům teď dámy mnohem snadněji ustojí atak neustále měnících se  módních trendů. 

Také již mají všechny představu o rozdílných typech postav i s doporučením co té jejich nejvíc lichotí.  K prohloubení znalostí si všechny vyzkoušely hned několik praktických cvičení, aby zjistily, že velký šatník není vždy výhra.

Velkou část programu jsme věnovaly i návodu jak se vyznat v jednotlivých dress codech, aby pozvánka do společnosti byla příjemným zážitkem a ne noční můrou. Ačkoli není třeba podléhat posledním módím trendům, na programu odpoledne byly ty nadcházející na jaro/léto 2019. K tomu na závěř přibylo mnoho praktického know-how s doporučením kam na nákupy a budoucí inspiraci.

Moc bych chtěla všem báječným dámám poděkovat, že se nebály přijít. Jejich odvaha se vzdělávat přinese určitě zasloužený posun v osobním stylu. Vy ostatní doufám nasajete tu úžasnou atmosféru z fotografií a zpětné vazby, která mě vždy motivuje do dalších workshopů. Nejbližší bude v dubnu.

 

DÍKY, DÍKY, DÍKY.

IRENA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *