INSPO: WOMAN STYLE WORKSHOP

Datum: 30.4.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion, Inspo

Je to více jak týden, kdy jsem sobotu 21. dubna trávila s kurzistkami na školení dámského stylu. Opět se sešla skvělá skupina a kapacita byla plně obsazena. To mě přirozeně velmi těší a moc si vaší přízně vážím. Nejen proto, že to byl již 28. kurz (za poslední 4 roky, kdy jej pořádám), ale hlavně kvůli tomu neskutečně letnímu počasí.  Nikdo nedal přednost být na sluníčku venku x strávit den se mnou a svým osobním stylem.

Probrali jsme společně mnoho témat od pravidel stylu, základů šatníku, oblékání rozdílných postav po dress code a atuální módní trendy konče. Bylo toho tolik, že jsem kurzistky totálně zapomněla zdokumentovat. Tak mi to prosím promiňte. Věřím, že bude další příležitot to napravit.

S celým průběhem mi opět pomáhala Soňa, která na blog přispívá články bytového designu. A protože to již máme v „paži“, byl v obědové pauze čas zkoušet designové skvosty v podobě bot z TEZYA. Na závěr bych chtěla dodat, že mě tyto dny s vámi moc baví a doufám, že jich ještě bude mnoho. Nejříve však koncem září, kdy opět tento úspěšný kurz proběhne. Navíc přes prázdniny chystám jeho nastavbu pro již úspěšné absolventky.

Nebojte se najít svůj osobitý styl. Není na to nikdy pozdě. A navíc se v průběhu životních změn mení. Tak se vydejte na tuto cestu s Outfitmania.  xxxxx Irena

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *