Kdo jsme?

Datum: 9.11.2014 Autor: admin Kategorie: Blog

Irena a Šárka

Kdo jsme?

Jsme obě stylistky a velké nadšenkyně módy a dobrého stylu.  I když nás dělí  jistý věkový rozdíl, pojí nás vytříbený  vkus a odhodlání lišit se  od běžné české populace.

Irena Vokrojová

Irena

Jsem matka dvou dětí (Tadeáš 7 let, Anežka 3 roky) a stylistka na vlastní noze. Snažím se pomáhat ostatním s jejich oblékáním formou osobního stylingu, školení a focení pro časopisy. Oblékám se podle pracovního programu dne, který se hodně liší. Podpatky, kožešina, kůže, denim a kvalitní taška jsou pro mě typické.

Šárka Štursová

Šárka

Zatím pro mě styling není hlavní náplní práce, ale móda mě doprovází samozřejmě každým dnem a užívám si ji. Svůj styl bych mohla definovat jako minimalistický, ale ráda si proto pohrávám s doplňky všeho druhu a i když patřím mezi vyšší část populace, podpatky nosím jak je to jen trochu možné. Momentálně jsem posedlá černou, camel a bílou barvou.

Co od nás můžete očekávat?

Pokusíme se vás v našich příspěvcích  inspirovat, jak nebýt šedé a nudné. Vypadat dobře i ve zralém věku nebo naopak mít šarm již od mlada. Tak nás každé pondělí a čtvrtek čtěte. Moc se těšíme na vaše komentáře.

 

Komentáře: 7

  1. Stylistky! Jsem na vas pyšný, moc vám to sluší a jste nebezpečně talentované. Proto vas čeká uspěch!

  2. Ahoj holky, teď po všech úpravách už je to dokonalé a mimochodem vám to oběma fakt sluší. Hořím zvědavostí na další příspěvky a hlavně fotečky.P.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *