LONDON SHOPPING – part one

Datum: 17.11.2014 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Travel

Musím se přiznat, že s přípravou našeho blogu mi čas utíká rychleji, než bych si přála. A proto to bude skoro měsíc, kdy jsme s manželem vyrazili (bez dětí) za krásou Londýna.

Dopředu předesílám, že památky nebyly hlavním cílem. Proto jsme většinu času strávili na módních inspiracích a nákupech.

Oxford street

Pokud jdete za nákupy, je to největší módní tepna Evropy. Zažili jsme si zde pátek odpoledne a pokud máte davovou fóbii, bude to velký test. Nejvíce mě zaujaly tyto značky:

Marks and Spencer

2014-10-24 10.05.14edited

 

2014-10-24 10.08.16edited

 

Takovou nabídku kašmíru jsem v životě neviděla. Bohužel ceny odpovídaly kvalitě a pohybovaly se okolo 70 liber. Taky jsem byla překvapená z tohoto ponča.

Nežli jsem si to rozmyslela, do druhého dne bylo pryč. Ale je to velká podobnost s tím od Burberry.

 

French Connection

Krásně jsme zde pořídili oblečení pro manžela (štíhlejší postava) – úchvatný trenčkot, slim džíny (dlouho se jim bránil) a chino. Tato značka je v Praze na Arkádách.

Ale nemusím ani snad říkat, že nabídka se nedá srovnat.

http://www.frenchconnection.com/

2014-10-25 09.49.50edited

Dále jsme prošli všechny i v Čechách existující brandy: H and M, Zara, Aldo, Top shop, Top man atd. Jejich prodejny zde jsou neskutečné a s tím i spojená šíře sortimentu.

Tady najdete všechny obchody:

http://oxfordstreet.co.uk/shopping/

2014-10-26 09.51.02edited

Po Oxford street jsme zamířili na Regent street. Seznam obchodů naleznete zde.:http://www.regentstreetonline.com/

Neubránili jsme se pořídit několik oblečení ratolestem v Primarku. Je to strašná masovka, ale ty ceny!!!!! Pokud byste si tam samy něco pořizovali, pozor na kvalitu.

http://www.primark.com/en/whats-new

Sama jsem si nejvíce nakoupila v Selfridges a Harrods. Co to bylo se dozvíte v dalším článku v pondělí 24.11.2014. Jedno je však jisté. Od Ježíška toho už moc nedostanu. Téměř vše jsem si vybrala právě zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *