NEWS: WOMEN STYLE WORKSHOP NUMBER 22

Datum: 2.3.2016 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

IMG_7254

Minulou sobotu opět probíhal workshop dámského stylu, v pořadí již 22. S prvním jsem začínala sama v úplně jiném prostředí září roku 2014.  Původně bylo školení rozděleno na dvě menší části a nyní je z něj celý den plný inspirace. Neskutečně nás obě naplňuje váš zájem, zaujetí a zároveň popohání k zlepšením. 

I když se vždy snažíme ze školení přinést nějakou malou reportáž, tentokrát bychom vám rády zprostředkovaly přípravy a  předaly alespoň trochu okouzlení z prostor, které jsme si zamilovaly a vážíme si možnosti tu být.

IMG_7248

Slovy klasika – za vším hledej ženu. Proto i za Domem u Bílého Pelikána stojí vřelá osobnost majitelky Hanky. Nerada se fotí, proto jsme využily příležitost alespoň takto. Bude to pro ni překvapení, tak snad se nebude zlobit.

IMG_7258

Tento dům je magické místo, které se líbí všem, když sem vkročí. Proto také hned u vstupu na naše kurzistky čekáme a nemůžeme se nabažit jejich komentářů nad atmosférou této perly uprostřed Malé strany.

IMG_7245

Ve spodní části je obchůdek s vůněmi, bytovými doplňky a parfémy. Osobně se mohu počítat již mezi stálé zákazníky a jsem na to pyšná.

IMG_7236

Před samotným začátkem musíme se Šárkou připravit mnoho věcí od techniky, pohoštění (Šárka bezvadně peče), prostoru samotného až po náš make-up, abychom vás nepolekaly.

IMG_7323

Pak mohou naše klientky přicházet. Protože se stále snažíme držet menší skupiny pro dostatek interakce, maximální počet je 12 osob. Takže i plašší osoby se nemusí obávat.

Pokud vás dámský styl a móda zajímá v sobotu 23.4. od 9.00 hodin máte opět šanci. Veškeré detaily naleznete na našem webu v sekci ŠKOLENÍ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *