OUTFIT: BAZAAREK BYL A BUDE

Datum: 1.6.2020 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

 

Přesně si pamatuji, jak jsme se poslední dva roky s dětmi koupali v bazénu na zahradě již 30.dubna. Letos to přišlo již okolo 20.tého, ale pak nastal prudký zlom. Celý květen je chladno a prší. Z toho má můj muž radost, protože nám roste nově nasazená tráva, ale to je tak jediný plus. Ani když minulý víkend u nás doma proběhl „na tajno“ další BAZAAREK nevyšlo to bez deště. 

Nicméně na kvalitě této rebelské akce to neubralo. Omlouvám se, že jsem vás všechny nepozvala. Náš dům není nafukovací a pravidla fungování většího počtu osob pohromadě byla do pondělí 25.5. ještě velmi striktní. Jak jsme utíkali před kapkami deště, neudělala se ani žádná pořádná fotka. Možná to vypovídá o skvělé atmosféře. Víc jsem řešila možnost být v daný moment s přáteli / skvělými ženami teď a tady, než mít obrázky na ukazování. Již tradičně byla příprava a průběh fyzicky náročný.  Stálo to mnoho sil mě, mého muže, kamarádku Martinu, Janu, Kamila, naše skvělé sousedky a  mnoho dalších (omlouvám se, že všechny osobně neuvádím). Ale dřina byla po zásluze odměněna. Opět se mezi námi ženami proměnilo mnoho krásných kousků, které dělají radost svým novým majitelkám. Vždy mám obrovskou radost, když vidím, jak oblečení, které jedné klientce vyřadím jako nefungující, si obleče jiná. Častokrát jsou tyto „recyklované“ koupě nejzajímavější prvky v nových šatnících. Nejen proto BAZAAREK dává smysl.

Při zamyšlení, zda byl tento BAZAAREK úspěšný jsem si musela zrekapitulovat svá očekávání. To nebylo těžké, protože jsem žádná neměla. Chtěla jsem jen udržet pokračovaní správné věci a to právě v této Corona době. To že se to povedlo, ačkoli v domácí a zmenšené formě, bylo velkým vítězstvím samo o sobě. Jelikož jsme všechny zúčastněné přes krušné poslední měsíce nezapomněly na dobročinnost, mohla jsem opět předat  částku 5000,-na společnost DUHA. Moc děkuji, že nepřestáváte pomáhat. Teď už jen doufám, že se počasí umoudří a svlečeme ty bundy. I když vrstvení dělá zajímavý outfit, už bych si ráda vystačila jen s letními šaty a pantoflemi.

Krásný začátek nového týdne a slibuji, že další ročník BAZAARKU bude opět na podzim. Pokud Bůh a Corona dá, setkáme se na veřejné a velké události.

Kalhoty, vesta – Lindex

Mikina – Orsay (velmi stará)

Boty – Vagabond

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *