OUTFIT: BÉŽOVÁ A ŠEDÁ / ČERNÁ

Datum: 24.1.2019 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Když s klientkami/klienty procházíme jejich šatníky, snažím se kromě vytřídění častokrát zbytečného objemu oblečení a vytvoření seznamu naopak potřebného, pomoci najít uniformu na „špatné dny“. Rozumějte dny, kdy se nikomu nechce nad sestavením outfitu vůbec přemýšlet. Všichni je máme a v takových chvílích je ideální vědět po čem sáhout. I já takových pár variant mám na  různá roční období.

Klasický „all black“  nebo „black and white“ scénář, tak typický pro fashion business, taktéž často tahám. Ale odstíny béžové nebo šedé jsou mé nejoblíbenější. V mnoha provedeních plní můj základní šatník, který nepodléhá sezóním vlivům. Vlastně těmito barvami postupně vytlačuji černou. Určitě je to mladistvějším odrazem do obličeje, oproti zmiňované černé, který ve svém věku rozhodně potřebuji.

Navíc mě ty pošmourné poslední dny nebaví, tak proč si to je ještě dělat temnější. Ale vlastně si nemám nač stěžovat. Pondělí jsem strávila s kamarádkou Markétou lyžováním ve Špindlerově Mlýně, kde téměř nido nebyl a sjezdovky byly zalité sluncem. K tomu se středisko každým rokem posouvá do lepší a lepší kvality po všech stránkách. Super služby, jídlo, upravenost sjezdovek a nová sedačková lanovka na Mísečkách. Vím, že mnoho lidí vnímá Špindl jako posh a  předražené středisko. Já ho naopak hodnotím jako jedno z mála, které v Čechách konečně má úroveň Rakouska nebo Itálie. Jen sem raději jezdím mimo víkend, kvůli objemu lidí.

Ale třeba se mýlím a existují u nás i jiná zajímavá horská místa. Moc ráda si své omezené mínění upravím, pokud mi dáte inspiraci. I dnes (středa večer), když píši tento článek, sedím v pro mě doposud neznámé končině obce Velké Karlovice. Cesta z Prahy sem trvá 4 hodiny. Ale Grand hotel Tatra je opravdový zážitek. Trochu mě mrzí, že jsem sem jela kvůli přednášce pánského stylu a ne s manželem na wellness. Mimochodem dostala jsem za poslední týden několik inspirací na další články. Jsem za ně upřímně ráda, tak pokud máte další, sem s nimi. Jak mi kapacity a znalosti budou stačit, určitě je ráda připravím.

Bunda – HM (již starší kolekce)

Kašmírový rolák – Lindex (loňská kolekce)

Kašmírová šála – Max Mara

Kašmírová čepice – The Moshi

 Brýle – The Item

Kalhoty – COS

Ponožky – Happy Socks (Urbanlux)

Boty – Vagabon 

Kabelka – Coccinelle

Pokud byste se divili, proč tolik kašmíru??? Je mi pořát zima, tak proto.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *