OUTFIT: ČERVENÉ ŠATY

Datum: 4.6.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

V sobotu jsme snad všichni rodiči slavili s dětmi jejich mezinárodní den. Ani jinak tomu nebylo u nás. Bylo super počasí a tak jsem si to všichni báječně užili. Děti na připraveném programu u nás na fotbalovém hřišti a poté u nás na zahradě, já s kamarádkou při jejich hlídání a můj manžel na pánské jízdě na Lipně. Byl společně s kamarádky na lekci od neuvěřitelného jachtaře Davida Křížka a poté na závodech. Domů se mi vrátil tak spokojený a šťasný muž, jak už jsem ho od zimní dovolené neviděla.

Letos jsme slavili 11 roků od svatby a snad to nebude znít nafoukaně, ale máme krásný vztah. Jeden z důkazů je, že jsem za něj a jeho prožitý víkend měla upřímnou radost. Často kolem sebe slyším, jak si holky stěžují, kde jim všude jejich drahé polovičky mizí a že ony se musí o všechno starat samy. Tak takto to fakt nevnímám. Naopka, ten výlet byl to můj dárek k jeho narozeninám a opravdu se povedl. Naoplátku ve čtvtek večer vyrážím s dvěma kamarádkami do Verony a na Gardu. A můj muž mi to taktéž velmi přeje a převezme za mě starost o naši domácnost a děti. Jak takovéto oddělené radosti mezi partnery vnímáte vy?

Pár slov ještě k outfitu. Šaty jsem pořídila za 280 Kč v Lindex jarních výprodejích a od té doby se staly jedním z nejblíbenějším kouskem šatníku. Baví mě jejich výrazná barva a jednoduchý, přesto ne úplně obvyklý střih.

Šaty -Lindex

Boty – Asos

Taška a hodinky – Michael Kors (vlastním již několik roků)

Brýle – Marc Jacobs

Řetízek – Lesvar 

 

 

Komentáře: 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *