OUTFIT: HADÍ ŽENA

Datum: 14.11.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Je tomu již pár let, kdy jsem se na jednom semináři o blogování potkala s Míšou Měřínskou. Stále se snažím nějak vzdělávat a kromě čtení si čas od času někam zajdu nachytřit. Většinou to bývá dost impulsivní rozhodnutí. Buď mě zaujme obsah nebo přednášející. Právě při takovém jednom workshopu jsem Míšu potkala. Občas se mi stane, že obsah přednášky finálně není tak přínosný. Ale ten hlavní bonus přijde úplně odjinud. A tím právě bylo toto nové setkání. Asi ne náhodou je Míša úplně normální hoka z Moravy (i můj muž je odtud), máma od malého raráška a do toho nesmítně zajímavá bytost, která bydlí asi 3 kilometry od nás.

Přestože obě máme diáře nacpané k prasknutí, jsem fakt  moc ráda, že jsme si na sebe našly čas. Kromě vždy inspirativního a hlavně pozitivního ženského ale i pracovního pokecu, jsem se domluvily na vzájemném focení. Míša se snaží svým projektem (již dávno to není jen blog) Magicky ženská, inspirovat nás ostatní ženy. V něčem jsme si podobné. Obě věříme, že nejdůležitější je vnitřní krása, která je tím nedůležitějším prvkem outfitu ženy. Přestože se obě snažíme o to samé, každá na to jdeme svou vlastní cestou. A mě na tom baví. Vidět někoho jiného, které se nebojí být sám sebou a jít se svou kůži na trh. Už teď se těším na další společné focení a kecání.

Ale abych nezapomněla alespoň pár slov k oufitu, který je bych nejradši pojmenovala “ taková Irena“. Boty byla láska na první pohled. Když přišly do obchodu, hned se holky na prodejně Tezyo shodly (Peťo potvrdˇ to prosím), že je určitě budu chtít. A měly jste velkou pravdu. Jsou boží…  Bez klobouku poslední dny nedám ani krok. A aby jich nebylo málo, včera jsem si pořídila nový a kupodivu výrazně růžový. Bundu, kabelku a náramek mám díky další skvělé kamarádce, opět mamince malého klučíka. Ale o té napíšu zase jindy. Jen jestli to bude číst: Peťo, držím palce ať už Ti je líp…

Bunda – Rich and Royal

Top – HM

Sukně – Lindex

Klobouk – Tonak (již starší kolekce)

Kabelka – Furla

Náramek – Coccinelle

Boty – Tezyo

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *