OUTFIT: LEOPARD PRINT COAT

Datum: 17.1.2019 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Můj leden 2019 začal pracovně neskutečně báječně. Mám za sebou dvě úžasné přednášky pro ženy. Jednu v Českých Budějovicích a druhou předevčírem ve Vlašimi. Přestože posluchačky i důvod a cíl přednášky byl jiný, mají mnoho společného. Setkala jsem se s báječnými žanami, které jsou vnímavé a mají chuť se sebou něco dělat. Vstřebávají to co jim říkám jako opravdové rady, ne jako kritiku. A toho si obrovsky vážím. Nikdo nejsme dokonalý. Nejdůležitější je se vzdělávat a snažit se. Přestože některým z nás nebyl cit pro oblékání daný, určitá pravidla si může osvojit každý. Nejenže díky nim může zásadně změnit svůj styl, ale i si v mnohém ulehčit život. Pokud je šatník správně nastavený, limituje se tím mnoho ranních vzdychání a komentářů, že není co na sebe.

Trochu namistrovaně věřím, že právě s tím jsem účastnicím těchto přednášek hodně pomohla. Vždy je důležité nějak začít. A to jde jen přes uvědomění. Až poté může nastat jakákoli změna, nejen ta ve skříni. Koncem měsíce na mě čeká další předávání knowhow mužům. Vždy se na pánské publikum těším. Je to úplně jiná dimenze, než se ženami. Muži jsou víc sebevědomí a nebojí se to ukázat. Na druhou stranu jejich styl bývá většinou v horším stavu. Ale když se rozhodnou s tím něco udělat, jde to ráz na ráz. Tak uvidím u kolika se mi to povede….

Na životě je úžasné, jak vždy nastaví balanc dobra/zla, negativní/pozitivní atd. Pracovně zažívám úžasné období a jsem za něj vděčná. Když jsem psala minulý článek jako shrnutí roku 2018, kde jsem popisovala klid a pohodu s našimi seniory, netušila jsem jak rychle se to změní. Otec prodělal trombónu nohy. Následně se jeho stav zkomplikoval díky nestabilnímu srdíčku a následnému zranění loktu. Ve stejnou dobu jsme se dozvěděli nález na plicích mamky. Zatím není jasné co to je, ale během 10 dnů se to z Homolky dozvíme. Tak snad nemusím vysvětlovat, že je poměrně náročné si udržet pozitivní nadhled.

A protože poslední dny trávím nejvíc cestami k lékařům, není překvapivé, že tyto fotky vznikaly právě při cestě do Vinohradské nemocnice. Dlouho jsem si chtěla vyfotit stavbu radia Svobodná Evropa. Ale neměla jsem z důvodu bezpečnostích opatření odvahu. Kupodivu nás nikdo nevyhodil. Přeji poklidnější leden, než je ten náš. A pokud to půjde, držte nám palce ať tu letošní zimu zvládneme všichni ve zdraví.

Kabát, kalhoty, košile – Lindex (kabát loňská kolekce)

Svetr – Mango (starší kolekce)

Boty – HM (starší kolekce)

Čepice – Tonak

Kabelka -Chloé

 

Komentáře: 2

  1. Pěkné fotky.. Jen škoda, že vznikly za takových okolností. Nejsou snad horší nepříjemnosti, než ty, které popisujete. Držím Vám palce, ať vše dobře dopadne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *