OUTFIT: LV6 BEANIE

Datum: 4.1.2016 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

IMG_6429

Vánoční a novoroční oslavy jsou za námi. Osobně jsem si je moc užila v kruhu rodinném v Praze i ve Špindlerově Mlýně. Pravda sněhu bylo pramálo, ale i tak jsme si zalyžovali. Hodně času jsem strávila pohromadě s dětmi a musím říci, že jak odrůstají, jsou z nich skvělí parťáci. Bylo krásné je pozorovat, jak si rozbalují vánoční dárečky plni neskrývajících emocí. Jak jsem avizovala ve svém wish listu, nám Ježíšek letos snad koncem ledna nadělí novou koupelnu, proto jsem si o žádné dárky nepsala. Nevydržela jsem to a nadělila jsem si těsně před Vánoci sama drobnost v podobě této úžasné čepice od našeho oblíbeného Lukáše Macháčka z kolekce LV6, psaly jsme o něm zde. Původně jsem chtěla světle šedou, ale ta se již nedala sehnat. Dnes jsem za to ráda. Mimochodem Ježíšek předsevzetí nedodržel a přeci něco nadělil.  Brzo to uvidíte.

IMG_6435

IMG_6452

IMG_6437

A na závěr malé přiznání matky. Miluji své děti z celé duše, ale jsem moc ráda, že jsou prázdniny za námi a ony dnes odešly do školy a školky.

Čepice – Lukáš Macháček M-Concept, kabát – Zara very old, koženkové legíny a svetr –  H and M, boty – Salamander, taška – Michael Kors, brýle Ray Ban – Růžové brýle

Komentáře: 2

  1. Diky za tve male priznani:) a velka pochvala za capku, jak by rekl jeden kolega „very nice, beautiful“:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *