OUTFIT: MÉ OBLÍBENÉ KOUSKY

Datum: 31.10.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Jsem přesvědčená a tak trochu to mám i praxí s klientkami vypozorované, že my ženy máme několik poloh. Myslím tím ty vnitřní, jak se cítíme. Zda chceme být sexy, neviditelné, éterické víly nebo za kluka.  Mění se to věkem, životními situacemi nebo i menstruačním cyklem. Také každá z nás má svou ideální váhu, která vůbec nesouvisí s tím, jaká je ta reálná. Prostě známe nějaké číslo, do kterého jsme bohyně a od kterého jsme totálně zoufalé. Tu hrůzu v očím jsem měla šanci vidět nejen ve svém zrcadle, ale  i na klientkách, které mají o 10 kilo méně než já.

Takže asi není divu, že i já mám své magické číslo. Je to přesně 62 kg, kdy to ještě jde a od 63 se při své výšce 164 cm kácím do mdlob. První reakce je samozřejmě, že za to může věk a podobné alibismy. Pak se ale zamyslím a v hlouby duše si přiznám, že jediný kdo za to může jsem já sama. A také jen já znám ten správný recept, jak s tím něco udělat. Reálně taková situace nastave vždy, když všichni a všechno kolem má přednost přede mnou samotnou. Necvičím, moc pracuji, málo spím, málo a špatně jím, piji moc kávy a vína.

Aktuálně jsem přesně v tomto období. Nevzdychám, neupadám do depresí. Jen vím, že jsem v tom. Proto mě také neuvidíte v žádných sexy přiléhavých slim kalhotách a pouzdrových sukních. Naopak vyhledávám pohodlné a přesto nápadité kombinace, jako je právě tato. Všechny kousky jsou ze sekce mých nejoblíbenějších a splňují přesně to pohodlí, které při pobíhání po obchodech potřebuji. Takže konec filozofování (asi mě ovlivinila skvělá kniha co jsem si koupila na blešáku před týdnem v Brně – Filosofie pro nejvyšší třídu středních škol z roku 1936) a jdu na sobě makat. Abych za chvíli nepostovala fotky jen v teplákách.

Bunda – Mango (již starší kolekce)

Klobouk – Tonak (moc, moc, si ho užívám a je ještě světle zelený)

Mikina- Leeda (také již starší kolekce)

Kalhoty – Lindex

Boty – Fila (koupené v Miláne, ale už je prodává v Čechách Foot Locker)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *