OUTFIT: NA SKOK V SALZBURGU

Datum: 7.11.2019 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Jsem přesvědčená, že podobný článek píši již po několikáté. Přestože outfit je jiný, téma je stejné. Jednou do roka si s manželem vyrazíme na pár dní sami bez dětí. Podle nás je to ten nejlepší recept na šťastný dlouhodobý vztah. V každodeních povinnostech si bohužel málo děláme čas jen jeden pro druhého. Většina naší komunikace, ačkoli je téměř vždy harmonická, se točí okolo péče o děti, rodiče a domácnost. Proto nám nezbývá nic jiného, než si jednou do roka ukradnout těch chvilek.

Cestou na ledovec, kde jsme lyžovali, jsme se stavili v Salzburgu. Už několik let jsme si to plánovali, ale vždy naše kroky mířily dál na jih. Konečně jsme zrealizovali procházku tímto malebným městem a já svého drahého navíc zneužila k nafocení mého outfitu. Vytvářet fotky a články je poslední dobou pro mě  náročnější a náročnější a vždy je to práce navíc v nacpaném diáři. Také si uvědomuji, že to není má nejsilnější stránka, přestože od vás dostávám mnoho slov podpory, že si to vždy rády pročtete a inspirujete se. Abych vás nesklamala a celou svou vizuální stránku na fb, insta a blogu posunula dál, připravuji novou spolupráci.

Spojila jsem se s mladou, krásnou a navíc vzdělanou a velmi inteligentní mladou dámou, která mi s tím bude pomáhat. Nemusíte se bát, že by mě nějak měnila. To se jí v mém věku ani nepovede, když to nezvládl doposud můj manžel. Ani to není cíl. Věřím jen, že se celá vizuální podoba Outfitmania více zprofesionalizuje. V souvislosti s tím jsem na vás měla prosbu, zda byste mi pod článek do komentářů nenavrhli témata, ouftity prostě cokoli co by vás zajímalo. Slibuju, že to vezmeme jako návrh pro nově vytvářený editační plán. Už se na nový look neskutečně těším..

Bunda – Mango (velmi stará)

Svetr – Lindex

Baret – Tonak

Džíny – Levis

Boty – Tezyo

Kabelka – LIA NUMA (koupeno v TK Maxx)

Brýle – Mat Nat (prodává Urbanlux)

 

 

 

Komentáře: 3

 1. Irčo, ať se Ti nová spolupráce vydaří.
  Navrhuji téma: seriál typů postav, co které sluší a několik ilustračních outfitů. Renata

 2. Milá Ireno,
  sleduji Tě i na internetu (Seznam – Pro ženy) a moc se mně Tvé rady líbí. Jen postrádám pak odkazy, kde se např. tyto boty dají sehnat. Je tam sice odkaz na všechny firmy, které oblečení a boty poskytly, ale je to pak detektivní práce, něco vypátrat.
  Takže za mě – určitě uvítám nositelné outfity, např. víc variant a obměn jednoho outfitu nebo kusu oblečení, a určitě odkazy, kde se dá co koupit.
  Díky a ať se Ti daří.
  Jitka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *