OUTFIT: NOVÉ PYŽAMO

Datum: 30.7.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Nové pyžamo jsme fotili již předešlý víkend. Upřímně proběhlou sobotu a neděli bych ho v těch tropických teplotách na sebe nedala, možná tak na večer. Avšak při normálích letních teplotách okolo 25 stupňů je k nezaplacení. Miluju tu svobodu a pohodlí. Navíc stále bojuji (spíš tedy prohrávám) s kily po dovolené, tak je báječně zakryje.  Zjistila jsem, že nás je víc žen, které speciálně v létě máme nějaké to kilo oproti naší obvyklé váze navíc. Je to paradox, když venku je 30 stupňů a člověk jí v podstatě zdravě nebo mnohem méně. Za sebe upřímně přiznávám, že léto bez pravidelné sklenky vína nedávám. Tak proto. A kupodivu ani ten pocit a pohled na sebe v plavkách mi v tom nezbrání.

Poslední horké dny jsem se opět každodenně vrátila k běhání v domění, že to zabere. Realita je taková,  že se mi běhá fakt blbě. Taky jak by ne, když si tahám až tří kilový batoh navíc. Takže mi nezbývá než jako vždy se držet hesla Winstona Churchilla: „Never, never, never give up“. Určitě v tu chvíli neměl na mysli hubnutí, ale na mě to sedí. Udržet si váhu je takový nakonečný proces neustálého se vyburcování se ke správnému stravovacícmu režimu a pohybu. Vždy když si  nasadím, dle mého názoru zasloužený klídek, tak se to vymstí. Takže to fakt nechci vzdát a jdu na sobě opět makat naplno. Jestli náhodou vlastníte nějakou báječně fungující dietu, kde se může víno, tak sem s ní.

PS: myslím, že ještě nejsem alkoholik

 

Pyžamo a podprsenka – Lindex

Boty – Mango (koupené ve výprodejích)

Řetízky – Lesvar a The Moshi

Hodinky- Michael Kors

Brýle – Ray Ban

Komentáře: 2

  1. Ahoj Ireno, čtu moc ráda tvé blogy a postřehy. Chodí mi do emailu. Dnes na tvou výzvu ke komentáři musím reagovat. Když jsem se dostala do skupiny 40+ (a to už je nějaký pátek), musela jsem si ten boj nejdřív vůbec připustit, do té doby stačilo vždy pár jednoduchých nenásilných triků (vysadit na pár dnů sladké, nebo chleba, nebo krátkodobě zvýšit intenzitu pohybu). Teď mi tyto triky nefungují, respektive nefungují tak rychle. Ale zpět k tvé výzvě k nabytým kilům a dovolené. U mě je letní dovolená jakýsi detox a čas přirozeného hubnutí, které představuje 3-4 kg dolů aniž bych si cokoli odpírala. Jsem přesvědčená, že to je kvalitní stravou, zdravým přirozeným pohybem (chůze, plavání, kolo) a jakousi vnitřní pohodou, to vše je totiž během roku pro mě luxus, za který musím bojovat. Každý den pravidelný úbytek energie na konci dne doháním energeticky náročnými dobrotami, nedostatek tekutin pak pivem a ne jedním, abych prostě ten každý den dotáhla se všemi rodinnými povinnostmi do konce a nepadla kolem sedmé (to u mě přichází krize) takzvaně za vlast. No a tak se snažím ten svůj „dovolenkový detox“ udržet co nejdéle, alespoň do vánoc. Někdy to i klapne…. Běhat v tomhle vedru je opravdu výzva! Držím pěsti :-)

    1. Jsem ráda, že to máš s dovolenou obráceně. O to víc mě to nakoplo fakt se sebou něco dělat. Ty krizové večery mám úplně stejné. Jen čas je cca půl devátá a místo piva je to víno. Teď v létě to kupodivu bylo z pohody, která se kolem mého pasu nabalila. Tak si tu pohodu drž co nedéle a já jdu makat. Hezký zbytek léta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *