OUTFIT: SILVER

Datum: 8.8.2016 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

IMG_8873

Nošení metalického oblečení za bílého dne již dávno není novinkou. Pravdou je, že v našem podnebném pásu to není příliš k vidění. Já ale stříbrnou mám moc ráda a proto mi vůbec nevadí občasné nevěřícné pohledy okolí. Navíc v kombinaci s bílou, je to super letní outfit. A jelikož jsem po dovolené potřebovala i refresh barvy vlasů, zkusila jsem změnu překvapivě opět ve „stříbrné – šedivé“. Navíc jsem se poprvé v životě odvážila do jiných nežli červených či tmavých nehtů.

Ořez

IMG_8880

IMG_8874

Minulý týden jsme se Šárkou měly tak trochu autorskou krizi. Je již za námi a tak se můžete těšit nejpozději ve středu na další článek. Ale rády bychom se zeptaly vás, jaké články či inspiraci byste chtěli/y u nás na blogu vídat. Budeme rády za vaše podněty a pokusíme se následně plnit.

Svetr Zara (mám ho již několik let), kalhoty M and S (z loňského roku), boty Aldo (taktéž již rok staré), taška O Bag, hodiny Braitling, brýle Ray Ban z eshop Růžové brýle

Komentáře: 2

  1. Bílá a stříbrná je krásná letní kombinace a překvapilo mě, jak krásně outfit doplňuje bílá taška.

    Líbilo by se mi vaše krásné články občas proložit článkem/fotkama na téma jeden „kus“ oblečení ve zcela rozdílných outfitech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *