TRAVEL: LOVELY VENICE

Datum: 25.1.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Travel

Předešlý víkend jsem si odskočila za designem do Benátek. Cesta předčila veškerá má očekávání. Přes příšerné počasí u nás a našich sousedů, nebyl problém s odletem. Ve skvělé společnosti převážně žen jsem strávila dva dny plné home design insirace významné italské firmy. V neděli zbyl čas na návštěvu centra Benátek, kterou nám spestřilo báječné počasí. A tak jsem cítila nutnost se s vámi o pár obrázků plných vitamínu S podělit.

Navštívit Benátky v tomto období má své výhody. Město bylo poloprázdné a my si ho mohli v klidu prohlédnout bez davu turistů. K tomu stále probíhaly zimní výprodeje. A tak nějaký ten shopping nesměl chybět. Odvezla jsem si domů nové sluneční brýle, které doufám, že vytáhnu z obalu dříve nežli v květnu.

Místní překrásné výhledy mě opět natolik uchvátili, že jsem fotila jak se dalo a čím jse mohla. Přestože to byla má již šestá návštěva, stále se nemohu Benátek nabažit. Po návratu jsem manžela přemlouvala, abychom sem ještě na jaře s dětmi vyrazili. Doufám, že se to povede.

GOOD BYE VENICE, brzy se vrátím. I.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *