Videa

                                
                                

Osobní styling

Milá Ireno, milujeme, s jakou pečlivostí se staráš o to, aby pro nás nakupování nebylo utrpením, ale zážitkem srovnatelným s nákupní scénou z filmu Pretty Woman. Samozřejmě máme na mysli až ten druhý pokus spojený s útratou nehorázně velké sumy peněz. A to je další z tvých kouzel, protože jsme s tebou nikdy nehoráznou sumu neutratili. Vždy dokážeš najít ten perfektně padnoucí kus oblečení, aniž bychom si ho odnášeli s obavou ho nosit. Nedávno jsi byla na naší svatbě. Během příprav jsme tě měli vedle sebe kdykoli šlo o nějakou část oblečení. Ani náš svatební den, jako náš host, si v sobě nedokázala potlačit lásku k módě a starala ses vytrvale o každičký detail našeho outfitu. Šatník se nám za dobu naší známosti výrazně obměnil, neprobíráme se v něm věcmi, které jsme koupili omylem a v jiné velikosti a oblékat se je radost už jenom proto, že máme pro každou příležitost co na výběr. Děkujeme!

Manželé Záluských

S Irenou Vokrojovou jsem se seznámil „na několikrát“. Poprvé to bylo tehdy, když moje žena dostala od švagrové poukaz na „Revizi šatníku“. Podruhé, když zcela nadšená z revize svého šatníku (to znamenalo, že se hodně věcí vyhodilo a pár nových přikoupilo) darovala (zcela účelově šlo spíše o to protřídění) „Poukaz na revizi pánského šatníku“ mně. Potřetí to bylo tehdy, když jsme s Irenou Vokrojovou vyrazili doplnit těch pár kusů, které po (ale i před) vytříděním mého šatníku chyběly. Pár věcí se našlo v outletu, pár v downtown obchodech a něco se i ušilo na míru. Vše probíhalo přátelsky, ohleduplně a přesto rázně a efektivně. Zřídka používám slovo „nadšen“, ale tady to sedí! Z vlastní i sdílené zkušenosti můžu tedy služby Ireny Vokrojové jen doporučit. Aktuálně máme s Outfitmania v plánu seminář pro naše zaměstnance a také zpestření našich odborných seminářů pro zákazníky „lifestylovou vložkou“ na téma oblékání.

Pavel Smažík

Moje první setkání s Irenou proběhlo na školení stylu, které mně zaujalo, ale zdálo se mi nepředstavitelné zařadit do šatníku např. tenisky, nebo předváděné kombinace oděvů. Potřeba objednat si revizi šatníku ve mně dozrávala ještě zhruba tři měsíce, především každé ráno, kdy jsem se v šatně nacpané pěknými kousky cítila bezradně a následně zvolený outfit byl vždy tak trochu nuda. V den D jsem Irenu očekávala s prázdnými pytli, upečeným koláčem a staženým žaludkem. Revize probíhala v příjemné atmosféře, kdy Irena nejdříve zjišťovala, kdo vlastně jsem a k čemu má můj šatník sloužit, teprve poté jsme se vrhly do plnění připravených pytlů… a že jich bylo požehnaně! Bála jsem se, že budu nakonec chodit nahá, ale nestalo se… Irena ze zbylých kousků nafotila několik outfitů a sepsala seznam věcí, které jsme následně nakoupily. Díky Ireně dnes umím obout tenisky třeba i k šatům a z balení kufru na dovolenou nemám noční můru. Šatník funguje a kombinuje skvěle, jeho změna se líbila nejen mně, ale i mému manželovi. Ireniny služby nyní využíváme k plné spokojenosti oba a upřímně je doporučujeme i Vám!

Romana a Andrés Sánchez Huerta

Oblékání a móda mě baví. Stejně tak mě baví minimalistický životní styl, v kterém věci slouží mě a ne já jim. Irenka mi pomohla geniálním způsobem obě tyto potřeby spojit. Můj šatník je teď o polovinu menší. Má mysl je teď při oblékání dvojnásobně klidnější. Za oblečení již neutrácím tolik jako dříve a přesto mám v šatně pocit dostatku a čerstvosti jako nikdy před tím. Spolupráce s Irenkou byla skvělým tréninkem nelpění na starém, vnitřní očistou duše a zážitkem plným radosti, který svým laskavým a akčním přístupem dokáže Irenka navodit od první chvíle setkání.

Larisa Francírková

Koncem loňského roku jsem nejen změnila zaměstnání, ale s pomocí Irči obnovila také můj šatník. Tato obměna prospěla nejen mé skříni, ale i mé duši, která s novými kousky úplně rozkvetla. Pár věcí mi zůstalo, naučila jsem se je kombinovat tak, že jsem sama byla překvapená, ale hlavně velmi spokojená. Uvědomila jsem si, že se lze oblékat „šik“ a svůdně a to nejen prostřednictvím krátkých sukní. Největší zalíbení jsem našla právě v delších sukních, které sice více zakrývají mé nožky, ale působí tím tak trochu tajemně a rafinovaně. S Irčou jsem i nadále v pravidelném kontaktu, pomáhá mi při našich společných nákupech, které jsou pak daleko efektivnější a levnější, jelikož nekoupím to, co pak následně vlastně ani nepotřebuji. Nutno dodat, že Irči přístup je velmi osobní a citlivý, díky její dlouholeté práci s lidmi. Její služby mohu s radostí doporučit.

Pavla Váňová

Za pár hodin jsem díky Ireně objevila skutečný potenciál svého šatníku a poprvé v životě měla pocit, že mám co na sebe! Našla jsem odvahu pustit se do kombinací, které by mě nenapadly, rozloučit se s kousky, které nelichotily mé postavě či věku a naopak svůj šatník obohatit o věci, kterých bych si sama nikdy v obchodě nevšimla. Od našeho setkání jsem obezřetnější v tom, co nakupuju, a přestala jsem tak zbytečně utrácet za věci, které poté buď nenosím nebo jich mám takových už tucet. Troufám si říct, že se mi tak investice do společné revize šatníku už několikrát vrátila!

Dagmar Suissa

So what can Irena tell a man who has worked in the clothing business for 30 years? Well, actually a lot! It was such good fun going through my wardrobe, throwing out some old favorites, laughing at some of my purchase mistakes and getting some fantastic advise on trends, basics and accessories. Irena’s style of approach and knowledge was a perfect confidence booster and her encouragement to try a few new combinations appreciated. I now have a great wardrobe, a reference set of photos, more understanding of my style and a new purpose when buying. I will be back for more tips!

Jonathan Smith

Milá Ireno, ráda bych Tobě i Jance Letkové poděkovala za krásně strávený den ve vaší péči. Dopolední líčení a make-up poradenství Janky bylo úžasné, profesionální a příjemné. Konečně jsem našla svou červenou rtěnku :o) I další tipy a triky Janky jsem už zavedla do praxe…Když jsme pak po moc dobrém obědě vyrazily nakupovat, připadala jsem si jako princezna.Přesto, že byl upršený jarní den, tak pro mě byl moc příjemný a já jsem si jej ohromně užila. Celou atmosféru ještě umocnilo i prostředí Soline Butiku, kde jsme strávily dopolední část dne. Ještě jednou vám moc děkuji.Doporučuji každé ženě si takový den pro sebe – s vámi –  udělat.

Kamila Novotná

Aufgrund einer völligen Änderung in meinem Privatleben habe ich mich gegen Ende des Jahres 2018 entschieden, auch mich selbst zu verändern. Und hier vor allem meinen persönlichen Stil. Durch Zufall bin ich auf Irena gestoßen, die mich sofort mit Ihrer prompten, empathischen e-mail, aber noch mehr im Rahmen unseres ersten Treffens bei mir zuhause begeistert hat. Ihr persönlicher Stil, ihr Einfühlungsvermögen und ihre professionale Vorgehensweise haben mich überzeugt. Nach kurzer Durchsicht und Entrümpelung meines Kleiderschranks ging es dann Anfang des darauffolgenden Jahres zum ersten Einkauf. Nicht nur, dass sie den optimalen Zeitpunkt gewählt hat (Jänner, mittwochs gleich in der Früh, keine Leute, die Klamotten in den Geschäften noch schön sortiert, Ausverkäufe, etc.), sie war auch top vorbereitet, wusste immer gleich wohin und hat mir so nicht nur Zeit, sondern auch eine jede Menge Geld gespart. Und trotzdem war das wichtigste erreicht: Sie hat mir auf Anhieb geholfen, meinen persönlichen Stil zu finden. Der Einkauf war ein Riesenspaß (obwohl es für mich gewöhnlich eine Riesenqual ist, Gewand einzukaufen), ich habe sehr viel Neues über Mode gelernt und ein riesiges Selbstvertrauen aufgebaut. Ich bin von Irena völlig begeistert und kann ihre Dienste nur jedem empfehlen!

Christian Koller

Irenu jsem potkala na školení dámského stylu, které pravidelně organizuje. Pak jsme se sešly při revizi mého šatníku. Následoval společný nákup všeho, co mi v šatníku chybělo. S pečlivě sepsaným seznamem jsme vyrazily do nákupního centra. Potěšila mě svým profesionálním a zároveň velmi přátelským přístupem. Vysvětlila, jaké jsou mé přednosti a jak je prodat. A jak skrýt to, co moc ukazovat nechci. To, že má přehled, kde co koupit a kolik to bude stát, je samozřejmostí. Poradí, do čeho se vyplatí investovat a co naopak stačí pořídit za pár korun. Naučila mě, že i když nemám postavu modelky, může být moje oblečení trendy a vkusné. A hlavně ne nudné! Nedávno mi pomohla vybrat klobouk. A v něm se tedy jako modelka fakt cítím!

Zdena Dvořáková

Školení/Eventy

Ještě jednou jsem vám chtěla poděkovat za všechny naše studentky i kolegyně, které se zúčastnily vašich seminářů. My, dospělé účastnice, jsme především ocenily vaši profesionalitu, perfektně připravený program, který zahrnoval vše, co by se mladé slečny měly dovědět. naše studentky zaujala především možnost obléknout si celebritu, test na kombinaci stylů pro různé příležitosti a v neposlední řadě i vaše praktické rady z oblasti líčení, péče o sebe samu s důrazem na konkrétní typ. Přejeme vám všichni mnoho úspěchu ve vaší práci a budeme se těšit zase někdy na viděnou.

Draga Čermáková
open-gate-school

Dohodla jsem se s Irenou uspořádat menší event pro maminky naší školky Beruška. Celá akce byla ve velmi příjemné atmosféře a všechny jsme si to užily. Odnesly jsme si mnoho nových poznatků z oblasti módy a oblékání, které se dají okamžitě uplatnit v denním životě.

Jitka Tichá
BERUŠKA logo black

V oblasti pánského oblékání se nepovažuji, díky oděvnímu vzdělání a praxi, za začátečníka, ale i tak jsem si Irenino školení velice užil a odnesl zajímavé postřehy. Nejen, díky její osobnosti a podání. Základy stylu v Irenině podání jsou jednoduché, pochopitelné, nikoho nikam netlačí a nechá každého „najít sebe samého“, tak aby se cítil sám sebou.

Michal Wolf

Cílem přednášky Outfitmania bylo ukázat manažerům odpovědným za provoz více prodejen, cestu ve stylu oblékání, který by splňoval jednak businessové nároky, jednak pohodlí při permanentním cestování automobilem a pohybu na prodejnách. Řídili jsme se radou oddělit přednášku pro pány a pro dámy, což se ukázalo jako dobré řešení, neboť v menší skupině je větší prostor na dotazy a diskusi a také ostych je menší. Přednáška byla koncipovaná na míru dle zadání, které jsme si oboustranně v rámci přípravy potvrdili. Přesto se všichni dozvěděli i základní pravidla, ze kterých pak vhodný šatník pro specifickou práci vychází, možnosti kombinování oblečení, ale i triky a vychytávky. Nechyběly obrázky, ale hlavně ukázky konkrétních kousků šatníku, bot, kabelek, … Dle pozorování svých kolegů v době po eventu musím říci, že spousta z nich rady a náměty přetavila do praxe ve svém oblékání.

Ivana Šťastníková
logo2

Služby Outfitmania jsme využili při pořádání módní přehlídky s nevidomými modely a modelkami. Akce byla součástí oslav 5. narozenin Neviditelné výstavy v dubnu 2016.Chtěli jsme, aby přehlídka dopadla co nejlépe, proto jsme se při výběru oděvů, ladění doplňků, účesů a líčení obrátili na profesionály. Potvrzujeme velkou spokojenost s Outfitmanií – velmi rychle se prolomily bariéry mezi vidícími a nevidomými a prohlídka proba hladce. Všem modelům i modelkám to velmi slušelo a nedošlo k žádnému zádrhelu na molu ani během příprav. Irenu a Šárku doporučujeme a rádi jejich služby využijeme i příště.

Rita Küű

Poradenství

Paní Vokrojová pracovala pro společnost Salamander na území České a Slovenské republiky jako externí konzultant přibližně jeden rok v letech 2015-2016. Její hlavní zodpovědností bylo zkvalitnění prodeje společně s marketingem a HR. Paní Vokrojová byla velice zodpovědná, cílevědomá, s velkým tahem na branku. Po dobu naší spolupráce jasně definovala, připravila a částečně i realizovala mnoho změn (nastavení nového platového systému, školení personálu na základě development center, nová orientace marketingu atd). Jejich hlavním cílem byl spokojenější a vstřícnější personál a tím pádem i lepší služba našim zákazníkům. Aktuálně jsou zbylé návrhy v běhu a pevně věřím, že je i právě díky minulé spolupráci s paní Vokrojovou zdárně zvládneme.

Jan Novák
logo-salamander

Irenu již znám mnoho let jako manželku svého dobrého kamaráda. V poslední době se na še cesty propojily i pracovně. Oba jsme odešli z původních zaměstnání a vydali se na cestu vlastního podnikání. Irena byla oproti mě o několik kroků dál. A proto mi dávalo smysl, poslechnout si její pohled na byznys. Její dlouholeté zkušenosti z maloobchodu jsou nedocenitelné. Má schopnost zabývat se opravdu důležitými věcmi a jít krůček po krůčku dál. Její přímý styl nemusí každému sedět, ale ve výsledku je to hrozně efektivní a nedochází ke zbytečným ztrátám času. A v jedné věci je opravdu jedinečná. Vždy dodrží to, na čem se domluvíme. Ať už časově nebo obsahově. Využití jejích zkušeností při vyjednávání s dodavateli a dalšími externími spolupracovníky? Všem doporučuji. Jednání jsou díky ní vždy velice korektní, přímá, někdy tvrdá a vždy velice přátelská. Spokojení nakonec odchází zástupci obou stran. Spolupráce s ní je vysoce profesionální a inspirativní.

Marek Fremel

Na Irenku jsem se obrátila s pomocí uspořádání EVENTU – TEZYO odhaluje – Nová kolekce jaro/léto 2018 s názvem Real Glam, doplňkem naší přehlídky byly ponožky HYSTERIA by Happy Socks! Jelikož se známe delší dobu, věděla jsem, že bude ten správný člověk, který nám pomůže vybrat zajímavé modely a vymyslet outfity a styling modelů a modelek, tak, aby byla veškerá pozornost upřena na naší krásnou obuv, která byla úžasně zkombinována právě s ponožkami HYSTERIA. Ještě jednou děkuji, Irena je opravdový profesionál! Již se těším na naší další spolupráci.

Michaela Németová