INSPO: VELVET IS ONE OF AUTUMN TRENDS

Datum: 7.9.2016 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

Velvet 1

Po fashion weeku nemůžeme psát o ničem jiném nežli jsou nadcházející trendy. I když musím podotknout, že místní inspiraci, kterou jsme sbíraly, byla na jaro/léto 2017. Do té doby se, ale musíme nějak oblékat. Proto jsme pro vás připravily seriál trendů, které podle nás stojí za doplnění do vašich stávajících šatníků.

Vel 2 Jedním z výrazných je beze sporu samet. Letos ho neuvidíte jen na večerních outfitech, ale i za denního světla a to dosti výrazně. Svou strukturou a leskem přitahuje pozornost. Buďte však opatrné. Má tendenci přidávat na objemu. Proto doporučujeme nosit ho na takových částech těla, kde si tento risk můžete dovolit. Za mě sáčko, mikina nebo třeba bomber je super volba. Já osobně však mám zálusk na nějaký ten sametový doplněk. Ideálně boty nebo kabelka. Možná i to sáčko by se hodilo.

Vel 3

Co plánujete vy si ze sametu pořídit?

1 komentář

  1. Samet! To je věc, které se každý bojí, i když to vůbec není potřeba :) O něm jsem dokonce psala článek před několika lety a nestačím se divit, že se pořád drží na vrcholu podzimních trendů :)

    Personal Concepts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *