„Styl není otázkou peněz a slepým následováním módních trendů.“

Jsem matka dvou dětí a manželka skvělého muže, která si žije svůj Outfitmania sen. Mohu dělat práci, kterou miluji, a v ní skloubit svůj přirozený smysl pro obchod a instinkt vytáhnout z lidí to nejlepší. To vše díky mnoha letům strávených v korporátním prostředí v oblasti nákupu, prodeje i personalistiky.

Ostatní o mně říkají, že jsem neúnavná, odhodlaná a mám tendenci své okolí neustále překvapovat. Své klienty se snažím dělat silnějšími a sebevědomějšími.

„Style is not a question of money and blindly following fashion trends, it is understanding what makes you feel confident and look your best.“ 

I am a mother of two children, a wife of a great man and I am living my Outfitmania dream. I have a career I love, which allows me to apply my natural sense of fashion and my instinct to find the best  in people. This sixth sense comes from  many years spent working in purchasing, sales and human resources for large corporations.

My goal is to make my clients stronger and more self-confident, while working within whatever budget is set at the beginning of our project together. I pride myself on being able to drastically improve any wardrobe, with any budget.