INSPO: AUTUMN WISH LIST

Datum: 7.10.2016 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

wish-list

To že je zde neúprosně podzim, jste určitě všichni stejně jako já zaznamenali. Bohužel mě zastihl totálně nepřipravenou. Jak se neustále vrhám do šatníků klientek a klientů, na ten můj a již nemluvím o svém muži, mnoho času nezbývá.  Proto kromě uklizení letních maxi šatů a plavek, nutně potřebuji pořídit několik pro mě velmi zásadních kousků bez kterých si toto pošmourné počasí ani nedovedu představit.

Základem jsou pohodlné a přesto stylové boty. Poslední dobou jsem si velmi zamilovala kvalitu Hogl. I když nejsou nejlevnější, vždy si po několika hodinách pobíhání po obchodech řeknu, že to byla zatraceně dobrá investice.

Můj nový klobouk z Tonaku jste již určitě na instagramu nebo facebooku zaznamenali. Nosím ho nyní do deštivého počasí poměrně často.

Poté ještě několik základní kousků v podobě úpletových HM šatů, u kterých mám dilema jakou barvu pořídit. Tmavě šedá bude lichotivější, ale ta camel …. Co myslíte? K nim ještě baggy tmavé kalhoty a šedý kašmírový svetr na zahřátí. Oboje je z Manga.

Díky za radu s těmi šaty. Nějak jsem se s volbou zasekla.

Komentáře: 4

  1. Určitě ty světlé, tmavě šedé bude všude okolo celou zimu až až a jsem přesvědčená, že jistě na nějakou lichotivou kombinaci přijdeš. Je to taková cosy-pumpkin latte-roasted chestnut pozitivní podzimní barva, za mně camel, a bude Ti moc slušet! :-) Pa Katka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *